طراحی غرفه فروشگاهی و نمایشگاهی

طراحی غرفه فروشگاهی و نمایشگاهی

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طراحی غرفه فروشگاهی و نمایشگاهیامروزه حضور در نمایشگاه‌های مختلف یکی از روش‌های توسعه تجارت است، از این رو بسیاری معتقدند استفاده از غرفه سازی مناسب و زیبا می‌تواند نقش زیادی در اعتمادسازی و توسعه تجاری داشته باشد. غرفه نمایشگاهی نقش بسیار مهمی در جذب مخاطبان دارد. هر چه غرفه سازی متناسب‌ تر با نوع و هدف عرضه‌ کننده باشد نوع فعالیت شرکت بهتر به نمایش درآمده و مجذوب کننده تر است. شرکت های غرفه ساز جهت طراحی باید متریال ساخت غرفه را بشناسد و همچنین داشتن ایده خلاقانه، محور طراحی غرفه های نمایشگاهی است به این دلیل که این ایده باید مخاطب را در غرفه نگه دارد و پاسخگوی افکار و نیاز مخاطب باشد.

در غرفه سازی باید قواعدی را رعایت کنیم تا بتوانیم بازدید کننده را به سمت غرفه جذب نماییم. برای مثال در غرفه سازی باید شرایط لازم برای حضور بازدید کننده ایجاد شده باشد و با مشخص کردن حریم‌هایی در غرفه بتوانیم با مراجعه کنندگان مذاکرات مناسب داشته باشیم. در غرفه سازی باید فضای غرفه به گونه‌ای تقسیم شده باشد که محصولات متناسب با اهمیتشان در آن قرار گیرند.

یکی دیگر از مهمترین مسائل در غرفه سازی توجه به عواملی چون نور، رنگ، فرم، صدا و ... می‌باشد، به عنوان مثال فرم یک غرفه باید با کالای ارائه شده ارتباط داشته باشد و یا رنگ‌ های مورد استفاده در غرفه با هم هماهنگ باشند، بنابراین همه این عوامل نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب دارند. در غرفه سازی موقعیت قرارگیری غرفه و ابعاد آن باید متناسب با محصولات، دکوراسیون و بازدیدکنندگان احتمالی از غرفه باشد. همچنین استفاده از میز ، صندلی و مبلمان مناسب می‌تواند تأثیر بسزایی بر روی برخورد غرفه‌ داران با بازدیدکنندگان داشته باشد.

بنابراین جهت حضوری موفق در نمایشگاه می‌توانید با کمک مشاوران و طراحان بن تا بام ، غرفه خود را به یک مکان خاص برای جذب بازدیدکنندگان تبدیل کنیم. طراحان ما با آشنایی کامل به متریال های روز غرفه سازی، طراحی غرفه، دکوراسیون داخلی و ترکیب و تقابل فضاها، نور، بافت، رنگ و سایر عوامل و با توجه به مسائل ایمنی نظام مهندسی ساختمان و غرفه سازی و بسیاری از موارد دیگرشما را در تحقق خواسته هایتان یاری می نمایند.

از دیگر خدمات شرکت بن تا بام می توان به مواردی چون طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی نما و محوطه سازی، بازسازی ساختمان و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت بن تا بام مراجعه فرمایید.

ما به خوبی به اجرای ایده ها و نظرات شما آگاه هستیم.

نوشته شده در تاریخ 18 اردیبهشت 1397 | رپورتاژ آگهی


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای restmobile.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:restmobile.ir | نقشه سایت